S ČVUT do světa

MZjistit víceM

Na ČVUT je možnost vyjet do zahraničí pro více než 1000 studentů každý rok. V loňském roce se přitom obsadila méně než polovina volných míst. Šance dostat se na Erasmus nebo Mimoevropské bilaterální dohody je obrovská.

O nás

Ahoj! Jsem Věra, studentka projektového managementu na ČVUT v Praze, ale taky na QUT v Austrálii a na NSYSU na Taiwanu. Od července, kdy jsem se vrátila ze svých zahraničních výjezdů, se ve studentském klubu ISC podílím na přípravě veletrhu studia v zahraničí Study Abroad Fair. Máme jasný, ale nelehký úkol: inspirovat, motivovat a podpořit další studenty, aby se vydali na svou cestu S ČVUT do světa.

Spojili jsme síly se zahraničním oddělením rektorátu ČVUT, nadacemi a organizacemi podporujícími studium v zahraničí, studentskými kluby a především zkušenými studenty, kteří se s námi všemi podělí o své zážitky z výjezdů do celého světa.

Od 9. října se můžete těšit na cestovatelské přednášky na všech fakultách ČVUT (termíny upřesníme). 18. října vyrazíme s našimi 556 zahraničními studenty a studenty VŠCHT, UK, ČZU a VŠE do historického centra Prahy na Flag Parade k příležitosti oslav 30 let programu Erasmus+. 20. října vás čeká veletrh zaměřený na studium v Evropě a 25. října na celý svět.

Chcete být v obraze? Tak sledujte novinky na naší Facebookové události S ČVUT do světa Study Abroad Fair.

Partneři

Inspirace

Týden v Evropě na zkoušku

Vyzkoušej si studium v zahraničí bez závazků. Přihlášky do programu ATHENS jsou otevřeny do 21. září.