Chceš potkat nové kamarády
z celého světa, zlepšit cizí jazyk a podílet se na vytváření mezinárodní komunity na ČVUT?

Chci se dozvědět více o Buddy programu

S ČVUT do světa

Na ČVUT je možnost vyjet do zahraničí pro více než 1000 studentů každý rok. V loňském roce se přitom obsadila méně než polovina volných míst. Šance dostat se na Erasmus nebo Mimoevropské bilaterální dohody je obrovská.

Od 11. do 25. října budou probíhat na fakultách cestovatelské přednášky od studentů, kteří již vyjeli.

Program a další informace naleznete na stránce S ČVUT do světa.

Sledujte také naši Facebookovou stránku.

CO OBNÁŠÍ BÝT BUDDYM?

Krom toho že je to super cool

Výběr zahraničního studenta

Rád by ses v budoucnu podíval do Francie? Zajímá tě, jakou povahu mají Kanaďané? Nebo chceš lépe poznat naše německé sousedy? Rozhodnutí je jen na Tobě. V databázi najdeš více než 400 studentů z různých zemí a kultur, mezi kterými můžeš vybírat.

Vyzvednutí na letišti

Letiště je zpravidla to první místo v Čechách, na které se zahraniční student dostane. Máš tak jedinečnou šanci udělat nejlepší první dojem. Vyzvedni studenta hned po příjezdu, pomoz mu s kufry a během dlouhé cesty z Ruzyně už vyprávěj, co všechno může zažít. Máš originální nápad, jak ho u nás přivítat? Kreativitě se meze nekladou.

Ubytování a "Tour de Campus"

Na řadu přichází ubytování. Většina studentů má kolej nebo podnájem už zařízené, stačí jen najít správnou adresu mezi spletitými pražskými uličkami. A ukázka kampusu? Zaveď ho k Rektorátu, navštivte knihovnu a projděte si fakultu, najděte nejbližší obchod a procházku zakončete pravým českým pivem v té nejlevnější hospodě. Bude nadšen.

BUDDY PŘÍRUČKA

Všechny potřebné informace ohledně Buddy programu jsme sepsali do Buddy příručky. Pomůže jak Tobě, tak Tvému zahraničnímu studentovi. Obsahuje informace o tom nejdůležitějším, co budeš v prvních dnech po příjezdu studenta potřebovat, ale i do dalších dní Ti dá pár rad. Neváhej a čerpej z ní informace, aby jsi na nic důležitého nezapomněl(a). Věříme, že v ní najdeš odpovědi na své otázky a pokud ne, tak se ptej na buddy@isc.cvut.cz

O NÁS

International Student Club je skupinou mladých a aktivních lidí, kteří ve svém volném čase chtějí dělat něco smysluplného a při tom se rádi baví. Každý semestr integrujeme zahraniční studenty do života a dění na naší univerzitě i v celé ČR. Zároveň se od nich sami učíme a zjišťujeme, jak to chodí v ostatních koutech světa.

Zábavným způsobem tak poznáváme jiné kultury a získáváme spoustu skvělých příležitostí seberealizace, podporujeme aktivní zapojení našich členů a jejich osobní rozvoj.

A jak je možné, že nám to tak dobře klape? Protože otevřená a přátelská atmosféra, spolupráce v teamu a poznávání národů v rámci Evropy i celého světa, to vše nás neustále žene dopředu. Už od roku 1999.

PRŮVODCE SVĚTEM ISC

Chceš mít přehled o aktuálním dění v ISC? Vědět o každé akci, která se chystá, a přečíst si o těch, které už proběhly? Dozvědět se další zajímavosti z historie a fungování ISC a zkrátit si dlouhou chvíli rozhovorem se zajímavými lidmi? To a ještě víc najdeš v našem časopisu Průvodce světem ISC.

KONTAKT

International Student Club CTU in Prague
Thákurova 1, Praha 6 (Dejvice)
buddy@isc.cvut.cz
Facebook: isc.ctu.prague

CHCEŠ TO ZAŽÍT TAKY?

Dozvědět se o nás víc? Napiš nám nebo se v ISC rovnou stav! Můžeš také nakouknout do ISC Spirit Booku, kde zjistíš víc o tom, v čem je ISC výjimečné. Naše kultura totiž stojí na jistých hodnotách, které všichni sdílíme a ty odrážejí to jak mezi sebou komunikujeme, jak se k sobě chováme a jak spolupracujeme.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY