Chceš potkat nové kamarády
z celého světa, zlepšit cizí jazyk a podílet se na vytváření mezinárodní komunity na ČVUT?

Chci se dozvědět více o Buddy programu

CO OBNÁŠÍ BÝT BUDDYM?

Krom toho že je to super cool

Výběr zahraničního studenta

Rád by ses v budoucnu podíval do Francie? Zajímá tě, jakou povahu mají Kanaďané? Nebo chceš lépe poznat naše německé sousedy? Rozhodnutí je jen na Tobě. V databázi najdeš více než 400 studentů z různých zemí a kultur, mezi kterými můžeš vybírat.

Vyzvednutí na letišti

Letiště je zpravidla to první místo v Čechách, na které se zahraniční student dostane. Máš tak jedinečnou šanci udělat nejlepší první dojem. Vyzvedni studenta hned po příjezdu, pomoz mu s kufry a během dlouhé cesty z Ruzyně už vyprávěj, co všechno může zažít. Máš originální nápad, jak ho u nás přivítat? Kreativitě se meze nekladou.

Ubytování a "Tour de Campus"

Na řadu přichází ubytování. Většina studentů má kolej nebo podnájem už zařízené, stačí jen najít správnou adresu mezi spletitými pražskými uličkami. A ukázka kampusu? Zaveď ho k Rektorátu, navštivte knihovnu a projděte si fakultu, najděte nejbližší obchod a procházku zakončete pravým českým pivem v té nejlevnější hospodě. Bude nadšen.

Buddy Session

Buddy Session je informační schůzka, kde se dozvíš vše potřebné k tomu, jak být správným Buddym, a aktuální informace do nového semestru. Většinou se koná zruba v polovině záři (ZS) a ledna (LS). Po tom, co se do Buddy programu zaregistruješ, tě o ní budeme informovat emailem nebo na FB stránce ISC CTU in Prague. Pokud bys měl jakékoliv dotazy ještě před Buddy Session nebo jsi něco nenašel v Buddy příručce, neváhej se zeptat našeho Buddy coordinátora na buddy@isc.cvut.cz.

Buddy příručka

Všechny potřebné informace ohledně Buddy programu jsme sepsali do Buddy příručky. Pomůže jak Tobě, tak Tvému zahraničnímu studentovi. Obsahuje informace o tom nejdůležitějším, co budeš v prvních dnech po příjezdu studenta potřebovat, ale i do dalších dní Ti dá pár rad. Neváhej a čerpej z ní informace, aby jsi na nic důležitého nezapomněl(a). Věříme, že v ní najdeš odpovědi na své otázky a pokud ne, tak se ptej na buddy@isc.cvut.cz.

O NÁS

International Student Club je skupinou mladých a aktivních lidí, kteří ve svém volném čase chtějí dělat něco smysluplného a při tom se rádi baví. Každý semestr integrujeme zahraniční studenty do života a dění na naší univerzitě i v celé ČR. Zároveň se od nich sami učíme a zjišťujeme, jak to chodí v ostatních koutech světa.

Zábavným způsobem tak poznáváme jiné kultury a získáváme spoustu skvělých příležitostí seberealizace, podporujeme aktivní zapojení našich členů a jejich osobní rozvoj.

A jak je možné, že nám to tak dobře klape? Protože otevřená a přátelská atmosféra, spolupráce v teamu a poznávání národů v rámci Evropy i celého světa, to vše nás neustále žene dopředu. Už od roku 1999.

PRŮVODCE SVĚTEM ISC

Chceš mít přehled o aktuálním dění v ISC? Vědět o každé akci, která se chystá, a přečíst si o těch, které už proběhly? Dozvědět se další zajímavosti z historie a fungování ISC a zkrátit si dlouhou chvíli rozhovorem se zajímavými lidmi? To a ještě víc najdeš v našem časopisu Průvodce světem ISC.

KONTAKT

International Student Club CTU in Prague
Thákurova 1, Praha 6 (Dejvice)
buddy@isc.cvut.cz
Facebook: isc.ctu.prague

CHCEŠ TO ZAŽÍT TAKY?

Dozvědět se o nás víc? Napiš nám nebo se v ISC rovnou stav! Můžeš také nakouknout do ISC Spirit Booku, kde zjistíš víc o tom, v čem je ISC výjimečné. Naše kultura totiž stojí na jistých hodnotách, které všichni sdílíme a ty odrážejí to jak mezi sebou komunikujeme, jak se k sobě chováme a jak spolupracujeme.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY