Flag Parade

Ve středu 18.10., přesně týden přes SAFem (Veletrhem studia v zahraničí na ČVUT), se na oslavu 30. výročí programu Erasmus+ (dříve Erasmus) konala Flag Parade. Akci organizovali Parťáci z ISC ve spolupráci s dalšími čtyřmi univerzitami v Praze. I přes nepřízeň počasí se sešlo celkem 250 lidí, kteří společně pochodovali Prahou z  Václavského náměstí ulicí Na Příkopě přes Staroměstské náměstí Kaprovou ulicí až na náměstí Jana Palacha. Přestože se do pochodu zapojilo mnoho aktivních členů ze všech pražských sekcí, většinu davu tvořili zahraničí studenti, kteří si zrovna užívají svůj Erasmus v Praze. Na pochodu se setkal nespočet různých národností, což bylo dobře demonstrováno jak různými vlajkami a národními předměty, tak především jednou obrovskou vlajkou vytvořenou z mnoha různých vlajek, která se stala jednou z hlavních atrakcí celého průvodu.